У МОЗ назвали ключовий показник успішності у впровадженні "карантину вихідного дня"

Максим Степанов МОЗ

За словами міністра, "карантин вихідного дня" має працювати не тільки на папері

Головним показником успішності впровадження "карантину вихідного дня" стане зупинення кількості хворих на добу на відмітці у 12 тисяч осіб. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає "Україна 24".

За словами міністра, "карантин вихідного дня" має працювати не тільки на папері.

"Які результати ми очікуємо від "карантину вихідного дня"? По-перше, ми хочемо зупинити ураганне зростання кількості хворих на COVID-19. Ми намагаємося зупинитися на цифрах – 12 тис. хворих на добу. По-друге – для того, щоб оцінити і до кінця бути впевненими, що "карантин вихідного дня" спрацював, він повинен бути запроваджений не на папері, а його дійсно повинні дотримуватися, а не так, що Нацполіція закриває кафе, ресторани тощо".

Очільник МОЗ підкреслив, що люди "повинні дотримуватися усіх тих заходів, які вводяться".

"Ідеться про життя громадян, я наголошую. Окрім "карантину вихідного дня" у нас ще є обмеження у будні дні. Важливо, щоб цих обмежень всі без виключення дотримувались", - додав Степанов.

Новини за темою: Шмигаль розповів про перші результати "карантину вихідного дня"

Нагадаємо, у суботу, 14 листопада, в Україні почав діяти "карантин вихідного дня", який передбачає закриття торгово-розважальних центрів, спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, а також забороняється робота театрів і проведення масових заходів. Крім того, не дозволено приймати відвідувачів у барах, ресторанах, кафе та установах розважальної сфери.

Loading...