live

У МОЗ назвали алгоритм дій на кордоні для запобігання коронавірусу

Анадолу

Заступник глави МОЗ пояснив, що температурний скринінг дозволяє вчасно подивитись і ізолювати особу для проведення дослідження

Міністерство охорони здоров'я України оновило алгоритм дій на кордоні для запобігання коронавірусу. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, призначений головним санітарним лікарем, на брифінгу, пише "РБК-Україна".

Він зазначив, що температурний скринінг дозволяє вчасно подивитись і ізолювати особу для проведення дослідження. 

"Температурний скринінг - це не панацея, це один з елементів захисту наших кордонів від проникнення особливо небезпечних інфекцій, в тому числі коронавірусу. Температурний скринінг дозволяє нам вчасно подивитись і ізолювати людину для проведення дослідження. В той же час ми записуємо всіх контактних осіб, які подорожують з країн, де зафіксована внутрішньокраїнна передача коронавірусної інфекції", - зазначив Ляшко.

Заступник глави МОЗ наголосив, що впродовж інкубаційного періоду з такими особами будуть спілкуватись епідеміологи, сімейні лікарі або інші лікарі за місцем проживання. 

У МОЗ зазначили, що у будь-якому випадку треба зателефонувати лікарю (але не відвідувати його), розповісти свій туристичний анамнез і після цього лікарем буде прийнято рішення: або швидка госпіталізує, або приїдуть додому до хворої людини.

"Перевіряти людей будуть інфочервоними термометрами, в лобовій частині голови і при певних температурних сигналах", - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, станом на ранок, 26 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, зросла до 2762 осіб. Загальна кількість заражених коронавірусом досягла 81 002 осіб, з яких 78 064 випадки було зареєстровано в материковому Китаї.

Loading...