У МОН заявили, що учні, які були на самоізоляції через контакт із хворим на COVID-19, не зобов'язані проходити тест

Фото з відкритих джерел

Особи, які мали контакт із хворим на COVID-19, мають лише відбути 14-денну самоізоляцію

Учні не зобов'язані проходити тест і подавати до школи документи про стан здоров'я для продовження навчання після самоізоляції через контакт із хворим на коронавірус COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України.

"Згідно з постановою уряду №641 та постановою головного державного санітарного лікаря №50, для осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19, строк самоізоляції становить 14 днів. У разі підтвердження випадку СОVID-19 в одного з учнів, усі інші учні відповідного класу або групи визнаються такими, що потребують самоізоляції", – пояснили у МОН.

Водночас відповідні акти не передбачають обмежень щодо відвідування закладів загальної середньої освіти у зеленій, жовтій чи помаранчевій зонах учнями, які не є хворими, у яких відсутні будь-які ознаки або симптоми захворювання, зокрема на СОVID-19, і які перебували на самоізоляції винятково через контакт із хворим на COVID-19.

"Після завершення терміну самоізоляції для зазначеної категорії учнів не передбачено обов'язкового проведення лабораторних тестувань, зокрема методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та імуноферментного аналізу (ІФА)", - наголосили у МОН.

ZIK

Новини за темою: Канікули в школах України: Як відпочиватимуть учні

Раніше народний депутат, голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак повідомляв, що заяви про те, що у школах немає антисептиків, – це перебільшення. У більшості шкіл все це є, але запасів вистачить на тиждень чи на місяць, тобто ще є час, щоб виділити кошти та провести закупівлі.

Loading...