У МОН заявили, що 1-4 класи після канікул повернуться до стаціонарного навчання, 5-11 – залежно від епідситуації

Фото з відкритих джерел

У МОН наполягають на повноформатному режимі навчання

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров'я України мають намір забезпечити очне навчання учнів 1-4 класів після завершення канікул. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет у своєму Тelegram-каналі.

За його словами, учні 5-11 класів навчатимуться у змішаному або дистанційному форматах, залежно від епідемічного рівня.

"Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі. Повторення весняного локдауну – найгірший сценарій, якого ніхто сьогодні не хоче допустити… Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде "червона" зона, залишиться на дистанційному. На жаль.

Так, весну освітяни пережили достойно. Хочу подякувати всім учителям, викладачам та батькам, які до цього долучились і гідно пройшли випробування коронавірусом. Сьогодні зроблено ще більше: багато матеріалів напрацьовано і вчителі більшою мірою готові до роботи дистанційно. Інше питання – потрібно враховувати економічну складову й ті обставини, що дітей непросто залишати вдома без нагляду", – зазначив Шкарлет.

Новини за темою: Канікули в школах з 15 жовтня, а для студентів - дистанційне навчання: Уряд підтримав рекомендації МОН

Раніше повідомлялося, що через погіршення ситуації із розповсюдження коронавірусу COVID-19 Міністерство освіти та науки рекомендувало запровадити дистанційне навчання в закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року.

Loading...