У МОН назвали відповідальних за якість шкільного харчування

Організацією харчування у школах керують засновники та директори шкіл Фото з відкритих джерел

Рішення щодо організації харчування у школах приймають керівники шкіл

Міністерство освіти та науки надіслало в усі обласні державні адміністрації України та в КМДА лист з роз'ясненнями щодо безпечної організації харчування у школах. Про це повідомляє пресслужба МОН. 

Як зазначається, за організацію харчування школярів у період карантину через COVID-19 та перевірку якості продуктів відповідає керівник та засновник навчального закладу (школи).

"Рішення стосовно організації харчування учнів у період карантину приймають керівник та засновник школи, враховуючи особливості організації освітнього процесу в закладі освіти, кількість учнів, спосіб організації харчування тощо", – зазначили в пресслужбі МОН.

Також у Міністерстві наголосили, що керівник закладу освіти повинен затвердити двотижневі та щоденні меню. Однак, обов'язковим етапом в організації харчування є оцінка якості харчових продуктів за смаком, запахом, кольором, консистенцією та умовами зберігання. Тільки після належної перевірки страви можуть подавати учням.  

Новини за темою: У разі смерті учня від COVID-19 директору школи загрожує до 5 років в'язниці, - МОН

Зауважимо, на час карантину харчування у школах повинно здійснюватися з дотриманням правил епідеміологічної безпеки. Зокрема, учні мають харчуватись за графіком, а відстань між столами повинна складати не менш ніж 1,5 м. Крім цього, за одним столом одночасно можуть знаходитися не більше 4 осіб. 

Нагадаємо, нещодавно у МОН пояснили, як довго у школах будуть подавати дітям розфасовані сніданки, і коли в шкільні їдальні повернеться гаряче харчування.

ZIK

Loading...