У МОН назвали умови повернення гарячого харчування в українські школи

Фото з відкритих джерел

У відомстві наголосили, що розфасовані сніданки - це не заміна гарячого харчування

Заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій заявила, що гаряче харчування в шкільні їдальні повернеться тільки після зняття карантинних обмежень. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook

"Дорогі батьки, знаю, що з початком нового навчального року ви невдоволені тим, як харчуються ваші діти у шкільних їдальнях. Розумію, що тих "сніданків" для учнів початкової школи, які порційно фасуються в разову упаковку, недостатньо для повноцінного сніданку. Але в умовах пандемії організація шкільного харчування потребує інших підходів. Саме тому це вимушені дії на час, поки у країні діють карантинні обмеження", - пояснила Мандзій.

Новини за темою: Тернопіль в "червоній" зоні: Поліція склала понад 40 протоколів через роботу шкіл та дитсадків

Окрім цього, вона наголосила, що ті сніданки, які наразі пропонують школи, в жодному випадку не є заміною гарячого харчування. Заступниця наголосила, що після скасування дії карантинних обмежень школи повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування дітей.

"На жаль, COVID-19 вніс свої корективи, тому ми маємо дотримуватися встановлених обмежень та правил. Прошу засновників закладів освіти, директорів шкіл спільно з Держпродспоживслужбою контролювати процес та докласти всіх зусиль, щоб харчування для учнів у школі було організоване з урахуванням усіх протиепідемічних заходів", - підсумувала Мандзій.

Новини за темою: Івано-Франківськ з наступного тижня відкриє школи і садочки, попри червону зону

Нагадаємо, у Київській області 14 закладів середньої освіти повністю або частково були переведені на дистанційне навчання через захворювання коронавірусом серед учнів і вчителів

 Loading...