У МОН анонсували "мовні" зміни для середньої та старшої школи

Виконувачка обов'язків глави МОН Любомира Мандзій МОН

За останніми даними, в Україні у 190 школах навчання відбувалося російською мовою

З наступного навчального року для учнів з п'ятого і вищих класів 80 відсотків шкільної програми має відбуватися тільки українською мовою. Про це повідомила в.о. міністра освіти та науки України Любомира Мандзій в інтерв'ю Радіо Свобода

"В Україні у 190 школах навчання відбувалося російською мовою. З наступного навчального року для учнів 5 і вищих класів 80% програми має відбуватися тільки українською мовою", - заявила Мандзій. 

 Як зазначається, для організації переходу з російської мови було проведено низка заходів стосовно вивчення вчителями української мови. За попередньою інформацією, навчання працівників освіти відбулося в різних куточках України.

"До цих навчань залучалися всі вчителі. Власне, ми можемо реалізувати норму закону про освіту, а також норму закону про повну загальну середню освіту", - додала в.о. глави МОН. 

Нагадаємо, нещодавно виконувач обов'язків міністра освіти та науки Любомира Мандзій повідомила, що студенти вищих навчальних закладів завершать поточний навчальний рік у дистанційній формі.Loading...