У Мінсоцполітиці розповіли про систему автоматичного нарахування пенсії

Фото з відкритих джерел

Від початку роботи сервісу анкети-заяви подали 356 осіб

У Пенсійному фонді України розробили сервіс автоматичного нарахування пенсії після досягнення пенсійного віку. Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики.

"Послуга надаватиметься засобами вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та дозволятиме призначати пенсії автоматично при досягненні пенсійного віку з урахуванням всіх наявних у Пенсійному фонді даних, завчасно поданих майбутніми пенсіонерами", - йдеться у повідомленні.

У міністерстві пояснили, аби скористатися цією опцією необхідно заповнити атрибути анкети-заяви, додати скановані копії документів, підписати анкету-заяву КЕП та надіслати її до територіального органу Пенсійного фонду.

Зазначається, що від початку роботи сервісу автоматичного призначення пенсії анкети-заяви подали 356 майбутніх пенсіонерів.

Разом з тим, в міністерстві обіцяють, що найближчим часом послуга буде доступна і користувачам вебпорталу Пенсійного фонду, які не мають КЕП. Пенсіонери зможуть надати всі необхідні документи, авторизувавшись з використанням банківської ідентифікації (BankID).

Новини за темою: Середня пенсія в Україні зросла до 3,4 тисяч, - Мінсоцполітики

Нагадаємо, міністр фінансів Сергій Марченко розповів, що українцям будуть щороку проводити індексацію пенсій і соціальних виплат.

Loading...