У Мінсоцполітики заявили, що виплати пенсій та соцдопомоги відбуваються за графіком

Апостроф

Заступник міністра соцполітики заявив, що працівники "Укрпошти" працюють у звичайному режимі

Виплати пенсій та соціальних допомог відбуваються за графіком. Про це під час брифінгу представників Кабінету міністрів України щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції, який транслював телеканал ZIK, заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

"Хочемо поінформувати, що на сьогодні близько 2/3 отримувачів пенсій та соціальних допомог отримують її за допомогою перерахунку на банківські картки, тому для цих людей жодних змін у механізмах і термінах отримання відповідних виплат не відбувається. При цьому майже третина одержувачів пенсій та соціальних допомог, особливо, маломобільних категорій, отримує їх через "Укрпошту", зокрема, шляхом доставки безпосередньо додому. Наразі такі виплати також здійснюються відповідно до визначених графіків. Працівники "Укрпошти" працюють у звичайному режимі роботи", - сказав Музиченко.

Новини за темою: Запобігти коронавірусу: У Києві закривають ресторани, ТРЦ, дискотеки

Нагадаємо, раніше в Укрпошті розповіли, що працюватимуть у звичному режимі на період карантину, проте будуть змінені деякі профілактичні правила в обслуговуванні клієнтів.

Зазначимо, що в Україні станом на 9:30 ранку 16 березня було підтверджено вже 5 випадків зараження коронавірусом.

Loading...