У Мінреінтеграції пояснили, як отримати компенсацію за зруйноване житло на Донбасі

Відповідний порядок затвердив Кабмін

Фото з відкритих джерел

Міністерство з питань реінтеграції ТОТ України оприлюднило порядок отримання грошової компенсації постраждалими, чиї житла зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що відповідний порядок використання коштів затвердив Кабінет міністрів України на засіданні 2 вересня. Відомо, що уряд заклав 20 млн грн в держбюджеті України у 2020 році на компенсації постраждалим жителям Донбасу.

Порядок отримання компенсації за зруйноване житло на Донбасі Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Як повідомили в Мінрегіоні, претендувати на виплати зможуть власники осель на контрольованій українській владі території, та які зруйновано після 14 квітня 2014 року. Розмір компенсації постраждалим визначатиметься за показниками опосередкованої вартості спорудження житла у регіонах України, але громадяни не зможуть отримати більше ніж 300 тис. грн.

Новини за темою: Українців звільнять від сплати пенсійного збору при купівлі житла, - Кабмін

Нагадаємо, нещодавно віцепрем'єр-міністр із питань ТОТ Олексій Резніков заявив, що реінтеграція непідконтрольних територій Донбасу не відбуватиметься відразу після повернення. За його словами, цей процес триватиме мінімум одне покоління.

Loading...