live

У Міносвіти розповіли, як у студентів проходитиме сесія під час карантину в Україні

Любомира Мандзій Урядовий портал

Однак таке рішення стосуватиметься тих областей, у яких спостерігається складна епідеміологічна обстановка

В.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій заявила, що екзаменаційні сесії у ВНЗ будуть проходити дистанційно. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку 1+1".

Однак таке рішення стосуватиметься тих областей, у яких спостерігається складна епідеміологічна обстановка. За словами Мандзій, іспити у ВНЗ проходитимуть в залежності від ситуації в регіоні, в якому він розташований.

Новини за темою: Перенесення ЗНО, скасування ДПА та продовження навчального року: Що варто знати учням та абітурієнтам

"Якщо показники в області дозволять, то обласна комісія може приймати рішення, і адміністрація закладу готує заклади до відкриття. Це залежить від ситуації в регіоні: чи відбувається ослаблення карантинних заходів", - зазначила в.о. міністра.

Також глава Міносвіти додала, що у вишах складання іспитів і захист дисертацій можна організовувати, коли в навчальних групах налічується не більше десяти осіб. При цьому адміністрація ВНЗ повинна забезпечити дотримання дистанціювання між студентами, наявність антисептиків, проведення дезінфекції.

Новини за темою: У Міносвіти повідомили дати проведення ЗНО-2020

Нагадаємо, раніше міністерство освіти і науки України оприлюднило дати проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Loading...