live

У Мін’юсті пояснили новий порядок видачі лікарняних

З відкритих джерел

У міністерстві запровадили три основних правила на час карантину

У Міністерстві юстиції на час карантину запроваджують особливий порядок видачі листків непрацездатності. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

“Друзі, звертаємо увагу, що під час карантину діє особливий порядок видачі листків непрацездатності. Зокрема, якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, фінансова допомога за рахунок Фонду соціального страхування надається з першого дня і за весь час відсутності на роботі з цієї причини", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, допомога по тимчасовій непрацездатності через перебування у лікарні та на самоізоляції під медичним наглядом, виплачується Фондом соціального страхування України застрахованим особам, починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до повного одужання.

У разі захворювання дитини віком до 14 років листок непрацездатності отримує один із працюючих батьків. У такому разі Фонд оплачує лікарняний лист, починаючи з першого дня хвороби, але не більше 14 календарних днів.

Втім, якщо дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, часового обмеження немає.

Раніше заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що завдяки карантину рівень захворюваності грипом пішов на спад.

 

Loading...