У Мінінфраструктури пояснили, як працюватиме транспорт під час локдауну

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Можуть бути введені окремі обмеження, однак поки таку можливість в уряді не обговорювали

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що під час консультацій щодо введення локдауну питання обмеження транспорту не обговорювалося. Про це повідомляє ТСН

"Навіть в тих країнах, які вводили деякі обмеження щодо функціонування різних галузей, транспорт залишався працювати. Це артерія в першу чергу для економіки. Інакше важко ділову активність підтримувати. Я буду наполягати, щоб транспорт залишався робочим", - наголосив Криклій.

Водночас міністр додав, що планується дозволити роботу на карантині усім видам транспорту: міський, внутрішньообласний, залізничний та міжміські перевезення. Однак, міжнародне авіасполучення працюватиме з урахуванням ситуації за кордоном. 

Новини за темою: До 2030 року Україна може повністю перейти на електричний міський транспорт, - Криклій

За словами Криклія, окремі випадки обмеження можливі, однак вони поки не розглядалися. Наразі в уряді тривають консультації щодо запровадження більш жорсткого карантину, але фінальних дат немає. 

Також урядовець наголосив, що у питанні транспорту потрібно "виходити із раціонального підходу". 

"Умовно, якщо не треба їхати на роботу, бо карантин, чи до торгового центру, бо він закритий, то і навантаження на транспорт менше. Тому люди пересуватимуться переважно із бізнес-потреб", - додав він. 

Новини за темою: Рада може відкоригувати "карантин вихідного дня"

Нагадаємо, минулого тижня міністр охорони здоров'я Максим Степанов запевнив, що в Україні у разі введення локдауну громадський транспорт продовжить працювати, адже ризик заразитися коронавірусом там "дуже-дуже низький".

Loading...