У Мінекоенерго обговорюють підвищення плати за газ користувачам без лічильників

Олександр Трохимець Фото з відкритих джерел

Відповідне питання буде обговорено експертною радою та детально вивчене

У Міністерстві енергетики та захисту довкілля обговорюють можливість підняття плати за газ користувачам без лічильників, однак остаточне рішення ще не ухвалено. Про це повідомив радник в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Олександр Трохимець у Facebook

"Побачив в ЗМІ "новину", ніби Мінекоенерго піднімає норми споживання газу для людей, у яких нема лічильників. На правах інсайту скажу, що питання норм споживання дійсно обговорюється в стінах Міністерства. Але рішення щодо підняття на сьогодні нема", - зазначив Трохимець. 

Новини за темою: Від нових газових платіжок до дитсадочків та потягів: Топ змін в Україні з 1 червня

За словами посадовця, питання стосовно підвищення плати буде обговорено експертною радою та детально вивчене. Після цього будуть даватися відповідні рекомендацію Міністерству та в.о. Міністра Ользі Буславець.

Новини за темою: "Нафтогаз" суттєво знизив ціну на газ для промисловості
 

Нагадаємо, минулого тижня з'явилась інформація, що Міністерство енергетики планує запропонувати уряду підвищити норми споживання газу для користувачів без лічильників. Зазначається, що причиною цього стали проблеми щодо неконтрольованого обсягу споживання газу деякими домогосподарствами, що призводить до збитків підприємств. 

Loading...