У межах реформ Мін’юсту на Львівщині може з’явитися нове СІЗО, — Юрій Добош (відео)

Юрій Добош Фото з відкритих джерел

У межах реформ, які впроваджує Міністерство юстиції України, у Львівській області може з’явитися нове СІЗО. Про це заявив керівник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрій Добош, повідомляє "Вголос"

Так, посадовець розповів, що це будуть платні камери покращеної якості у слідчому ізоляторі і зазначив, що це лише початок змін. 

"Напрям пенітенціарної системи зараз дуже пріоритетний. Тут варто відзначити професіоналізм заступниці Міністра юстиції Олени Висоцької. Її амбітні плани в цьому напрямку є абсолютно безпрецедентними на пострадянському просторі", - зазначив Добош. 

Зазначається, що платна камера СІЗО справді відкрита та надає можливість особам користуватися послугами, оскільки вони є підслідні і їхня провина ще не доведена.

"Вони мають усі права на достойне проведення часу у цій установі. Я маю велику приємність, що це відбувається саме на Львівщині, що ми залучені до цього процесу. Львівщина сьогодні має найбільші шанси стати плацдармом для пілотного проекту побудови нового СІЗО. Станом на сьогодні в нас вже є потенційні інвестори, які в партнерстві зі світовими лідерами цього напрямку виявляють готовність до реалізації проекту", – пояснив Юрій Добош.

Більше про реформи в юстиції, подолання корупції, діджиталізацію всіх процесів, покращений номер у Львівському СІЗО, фіктивну утилізація та можливі зловживання в виконавчій службі — у повному записі інтерв’ю:

Новини за темою: Малюська відкрив платну камеру у Львівському СІЗО. Фото

Нагадаємо, нещодавно у Чернігівському слідчому ізоляторі з'явилися платні камери з покращеними побутовими умовами. Так, у нових камерах було збільшено норму площі на одного ув'язненого, є відгороджена санвузлова зона та мінімальний набір необхідних побутових умов. 

Loading...