У мережі розповіли, як боротися із запотіванням вікон у автомобілях

Фото з відкритих джерел

Запотівання може призвести до різних проблем

Через випарювання на вікнах автомобіля у водія може виникнути багато проблем. Починаючи від поганого огляду, закінчуючи корозією. Про кілька дієвих способів, як боротися із запотіванням вікон, розповідає видання "Автотема".

Існує кілька простих способів, як впоратись із запотіванням вікон.

Коли ви взимку сідаєте в авто, з вашого одягу та взуття на килимки падає сніг. Він тане, через що виникає волога зі всіма наслідками.

Вікна можуть запотівати також через різні технічні проблеми, зокрема через засміченість повітряного фільтру.

Волога може потрапляти до салону, якщо погано закривають люк на даху та двері багажника.

Також не варто забувати прибирати воду, яка збирається на килимках салону.

Якщо технічних несправностей немає, але вікна все одно запотівають, тоді рекомендується прибрати вологу з гумових корит на підлозі, скористуватись автопамперсами або осушувачем повітря.

Найбільш ефективний та швидкий спосіб позбутися запотівання – відкрити заслонку рециркулювання повітря та включити кондиціонер.

Для профілактики варто використовувати спеціальні автомобільні засоби, які запобігають запотіванню. Зазвичай вони продаються у всіх автомагазинах і дозволяють ефективно боротися з цією проблемою.

Ізраїльські спеціалісти у ході проведення експерименту змогли обдурити автопілот Tesla та змусили електромобіль з'їхати на умовну зустрічну смугу.

Loading...