У мережі набирає популярність ролик із мрією Бориса Філатова

Борис Філатов Фото: Пресслужба партії "Пропозиція"

Чинний міський голова Дніпра зняв і розмістив в Інтернеті ролик, в якому щиро розповідає про те, як провів останні п'ять років. У перші години після публікації відео набрало кілька тисяч переглядів на популярних хостингах.

"Дніпро дуже змінився за ці 5 років. Разом ми пройшли дуже багато. Нікому не вдалося це місто розтягнути, розвалити, роздерти на шматки. Ми не дозволили цього зробити", - починає свою сповідь Борис Філатов.

Він акцентує увагу на тому, що в процесі реалізації мрії про розвиток мегаполісу довелося зіткнутися з чималим опором. Корупційні "схеми", що працювали десятиліттями, не піддавалися ліквідації, тому діяти довелося жорстко і безкомпромісно.

"Ми стоїмо на сторожі нашої великої мрії. Адже мрії потрібно захищати. У них потрібно вірити. Мрії потрібно наповнювати змістом", - зазначає Філатов.

Як повідомлялося раніше, 22 листопада в Дніпрі пройде другий тур виборів міського голови. За результатами першого туру до нього потрапили Борис Філатов та голова партії "Громадська сила" Загід Краснов. При цьому чинний градоначальник набрав більше 46% голосів дніпрян, що в 3,5 рази більше показників найближчого опонента.

 

Loading...