У Маріуполі відбудуться військові навчання: Жителів просять не покидати оселі

Антитерористичні навчання триватимуть 2 дні

АрміяInform

У Маріуполі Донецької області 10 та 11 вересня пройдуть військові навчання з протидії терористичним і диверсійним загрозам. Про це повідомив штаб ООС у Фейсбук.

Зазначається, що відповідні дії відбуваються в рамках чинного законодавства України та санкціоновані командувачем Об’єднаних сил, генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком.

Як повідомляють у штабі, командування ООС просить жителів міста не покидати оселі без нагальної потреби. Водночас у разі необхідності пересування в інші райони міста потрібно обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу.

Наразі відомо, що жителям міста необхідно дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо. У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до диверсійно-розвідувальних груп або терористичних підрозділів НЗФ, військові закликають негайно повідомляти правоохоронцям.

Новини за темою: Безпілотник ОБСЄ зафіксував міномети, гаубиці та нові позиції НЗФ на Донбасі

Нагадаємо, нещодавно на Херсонщині анонсували десятиденні військові навчання "Об'єднані зусилля-2020". З 17 по 26 вересня у заходах візьмуть участь підрозділи територіальної оборони регіону. 

Loading...