У Львові пішов із життя головний редактор найбільшої польської газети в Україні

Мірослав Ровіцкі був засновником видання "Галіцийський кур’єр"

Мірослав Ровіцкі Фото з відкритих джерел

У Львові помер головний редактор газети "Kurier Galicyjski" Мірослав Ровіцкі. Про це повідомили у виданні, де він працював.

Про смерть редактора стало відомо в четвер, 9 липня. Мірославу Ровіцкі було 66 років. Чоловік родом із Варшави, але 19 років тому переїхав до Львова, де став працювати в найбільшому польському двотижневику "Kurier Galicyjski". Крім того, Ровіцкі є засновником польськомовного дитячого часопису "Polak Mały".

Повідомляється, що в 2015 році Мірослав Ровіцкі став Кавалером лицарського хреста ордену відродження Польщі та увійшов до списку заслужених осіб у діалозі між Польщею та Україною. Два роки тому Ровіцкі отримав орден "За розбудову України".

Крім того, Мірослав Ровіцкі був членом союзу польських журналістів та створив клуб українсько-польських журналістів, публіцистів та вчених "Klub Galicyjski". За ініціативи редактора в Яремчому Івано-Франківської області щороку відбуваються наукові конференції за участі громадян Польщі та України.

Новини за темою: Зірка серіалу "Хор" Ная Рівера зникла безвісти. Її сина знайшли у човні на озері

Нагадаємо, днями стало відомо про смерть легендарного італійського композитора Енніо Морріконе. Причиною смерті музиканта стало ускладнення, викликане переломом стегнової кістки.Loading...