live

У Львові 24 людини госпіталізовані з підозрою на коронавірус

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Аналізи для дослідження скеровано до Києва

Станом на ранок у Львові є 24 людини, госпіталізовані з підозрою на коронавірус, однак наразі підозри не підтверджено. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Зазначається, шо біоматеріал, зібраний для аналізу, скеровано до Києва для дослідження. Про це інформувала Галина Слічна, керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.

"Станом на ранок в Україні є 14 підтверджених випадків захворювань, з них 2 — летальні (Чернівці і Житомир). У Львові є 24 людини госпіталізовані, у всіх є епіданамнез — основи для підозри на коронавірус", - повідомила керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у Львові Галина Слічна.

Зазначається, що в цих 24 людей є всі ознаки на захворювання, але лабораторного підтвердження немає. Всі матеріали скеровано в Київ для проведення аналізів. Дванадцять осіб є мешканцями Львова.

"Всі люди молодого віку, котрі повернулись з-за кордону", — поінформувала Галина Слічна.

Раніше повідомлялося, що 12 громадян України проходять лікування від COVID-19 за кордоном, одна українка померла в Італії.

Loading...