У Львівській області попрощалися із загиблим внаслідок авіакатастрофи курсантом Віталієм Вільховим

Похорон загиблого в авіакатастрофі курсанта Віталія Вільхового Скріншот відео

Про загиблого односельця та побратима всі відгукуються дуже тепло

У Львівській області попрощалися з Віталієм Вільховим – курсантом Харківського національного університету Повітряних сил, який вижив під час авіакатастрофи Ан-26 під Харковом. Хлопець отримав 90% опіків тіла, наступного дня він помер у лікарні.

Про це повідомили в ефірі на телеканалі ZIK.

Напередодні церемонія прощання з Віталієм Вільховим відбулася на Алеї Слави у Харкові, а сьогодні хлопця поховали у рідному селі Волиця Сокальського району Львівської області.

Місцева церква, де проходило відспівування, була переповнена людьми. Попрощатися з хлопцем прийшло все село. Приїхали і курсанти ліцею ім. Героїв Крут у Львові, де навчався Віталій Вільховий перед вступом до харківського університету.

Віталій – найстарший серед трьох дітей у батьків. У день його смерті його молодшому братові виповнилося 6 років. У Віталія залишилася сестра, яка навчається у 9 класі.

Новини за темою: Розшифрування чорних скриньок Ан-26 очікують до кінця тижня, - Уруський

Про загиблого односельця та побратима всі відгукуються дуже тепло.

"Це був курсант, який навчався у ліцеї імені Героїв Крут, мріяв про військову службу, мріяв про небо. Він вступив у Харківський національний університет Повітряних сил, де успішно навчався завдяки загартованості шахтарській батька, молитвам мами. Він був один із найуспішніших і найкращих курсантів", – сказав начальник Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного Павло Ткачук.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов із шокового стану. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-26 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.