У Львівській області дві ТВК відправили на перерахунок голосів

Бібрську і Славську ТВК відправили на повторний підрахунок голосів ГО "Опора"

Причиною цього стали помилки та порушення, які виявили під час перевірки виборчої документації

У Львівській області Бібрський міський виборчий комітет та Славський селищний виборчком відправили на перерахунок голосів на 10 дільницях. Про це повідомляє "ОПОРА"

Як зазначається, причиною цього стали низка помилок та порушень, які були виявлені під час перевірки виборчої документації

Зокрема, у п'яти комісій Бібрської ТВК виявили помилкові номери округів на конвертах, неправильно запаковані бюлетені і неточності у протоколах. Крім цього, були записані прізвища кандидатів, яких не було у бюлетенях. Також на одній дільниці в документації не вказали надлишок бюлетенів, який перед цим виявили. 

Крім цього, на перерахунок голосів було відправлено Славську ТВК через неточності у протоколах. 

Новини за темою: Понад 91% дільничних виборчих комісій завершили підрахунок голосів виборців, - ЦВК

"У деяких протоколах про підрахунок голосів, цифри були написані таким чином, що важко зрозуміти, за якого кандидата скільки виборців віддали голоси", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. За попередньою інформацією, до Львівської обласної ради проходять дев'ять партій, серед яких лідирують "Європейська солідарність" і "Слуга народу".Loading...