У Луцьку відмовилися посилювати карантин, хоч місто і потрапило до "червоної зони"

Луцьк Фото з відкритих джерел

У місцевій раді переконані, що епідситуація в Луцьку не відповідає "червоному" рівню

У міській раді Луцька відмовилися посилювати карантин попри те, що напередодні місто внесли до "червоної зони" карантину. Про це у Facebook повідомив радник мера Луцька Ігор Поліщук.

За його словами, протягом останнього часу в місті щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 нічого не змінилось. У зв'язку з цим у міській раді не розуміють мотивів рішення комісії ТЕБ та НС.

Як відомо, "червоний" рівень карантину передбачає зупинку громадського транспорту, закриття дитячих садків, закладів громадського харчування, готелі тощо. У міській раді наголосили, що це позбавить лучан роботи та засобів для прожиття. Крім цього, такий карантин спричинить ще більші недонадходження до міського бюджету.

Новини за темою: Уряд опублікував постанову щодо продовження карантину: Що зміниться

"Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням. Якщо центральна влада хоче працювати по закону - нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження", – заявив радник луцького мера Ігор Поліщук.

Нагадаємо, напередодні в Україні встановили чотири рівні епідеміологічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби COVID-19 – "червоний", "помаранчевий", "жовтий", "зелений". Кожен з цих рівнів характеризується певними карантинними обмеженнями.

Детальніше про те, які регіони потрапили до кольорових зон, можна дізнатися за посиланням

Loading...