У лютому 2021-го року в Україні не буде жодного протоколу лікування, їх анулювала громадянка Супрун, – адвокат

Телеканал ZIK

Експерт переконаний, що у МОЗ про ці протоколи згадають за день до закінчення їхнього терміну

У лютому 2021-го року в Україні не буде жодного протоколу лікування. Їх анулювала громадянка Уляна Супрун.

Про це в ефірі ток-шоу "COVID-19: підтримуємо один одного" на телеканалі ZIK заявив адвокат Ростислав Кравець.

"Всі лікарі знають, що протоколи лікування громадянка Супрун анулювала. У лютому наступного року в нас не буде ні одного протоколу лікування. Міністерство охорони здоров’я повинне було ще в червні цього року всім надати для ознайомлення цю інформацію через інтернет. Нам взагалі унікальний наказ. І от я думаю, чи оскаржувати його, чи не оскаржувати", – зауважив Ростислав Кравець.

Разом з тим він додав, що наразі триває громадське обговорення цього наказу, але, на його думку, у МОЗ давно повинні були представити нові проєкти протоколів лікування.

Новини за темою: Питання виживання: Реалії медичної реформи

"Їх досі немає. Ба більше, навіть не створена комісія, яка буде вивчати ці проколи. Хоча в лютому вже всі будуть анульовані", – наголосив експерт.

Ростислав Кравець не виключає, що про ці протоколи у МОЗ згадають 19 лютого, як це часто буває в Україні, за день до закінчення їхнього терміну, і, можливо, будуть проводити якусь роботу в цьому напрямку.

Як повідомляли, лікар-психіатр, громадський діяч, дисидент Семен Глузман заявляв, що медичною реформою знищується уся сільська медицина в Україні.

Також раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляв, що медична реформа Уляни Супрун – це вбивство медичної системи в Україні.

 

 

Loading...