У лікарнях Києва для хворих на COVID-19 залишилися вільними 800 ліжок, - Степанов

Глава МОЗ Максим Степанов Фото - kmu.gov.ua

Найбільш напружена ситуація із ліжками в Одесі та Одеському регіоні, а також в Донецькій та Луганській областях

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що у столичних лікарнях із 2781 ліжко-місця, виділеного для лікування пацієнтів з COVID-19, понад 800 залишаються вільними. Про це він розповів в ефірі телеканалу "Інтер", повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"У Києві на сьогодні відведено під лікування хворих на COVID 2781 ліжко-місце. Станом на ранок зайнято 1941 ліжко-місць, тобто ви бачите, що більш ніж 800 ліжок вільні", - сказав міністр.

Він також зазначив, що деякі медзаклади столиці, зокрема Олександрівська лікарня, заповнені, але в такому разі пацієнтів відвозять до інших лікарень, відповідно до затверджених маршрутів.

Новини за темою: Степанов назвав групи населення, яким будуть пріоритетно робити щеплення проти COVID-19

"У нас є чітке розуміння, як ми далі будемо збільшувати кількість ліжок ... ми будемо їх збільшувати до 52 тисяч - це 30% від усього ліжкового фонду, який є в країні і який може бути використаний для лікування хворих на COVID", - пояснив Степанов.

Він зауважив, що  напружена ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Києві, де до 70% ліжко-місць зайняті, така ж ситуація в Харківській області. "Більш напружена - в Донецькій, Луганській, Одеській областях і самій Одесі, де ми постійно збільшуємо кількість ліжко-місць", - додав очільник МОЗ.

Новини за темою: Степанов попросив Світовий банк виділити більше коштів на вакцину проти COVID-19

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов сказав, що медична система країни може ввести для лікування хворих на коронавірус максимум 52 тисячі ліжок. 

 

Loading...