live

У Китаї нині перебуває близько 10 тис. українських громадян, - РНБО

В українців, які наразі перебувають в Китаї, поки немає жодних проблем

Секретар РНБО Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов напередодні в ефірі одного із телеканалів заявив, що, за наявними даними на території Китаю нині перебуває близько 10 тис. українців. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У нас сьогодні там (у Китаї, - ред.) перебуває приблизно 10 тисяч наших громадян. Це наші студенти, це люди, які працюють у наших консульських і посольських підрозділах, це люди, які працюють за контрактами в Китаї. Ми сьогодні майже з усіма маємо налагоджений зв'язок, розуміємо, де вони перебувають, в якому вони стані", - сказав секретар.

Водночас Данілов уточнив, що "поки що жодних проблем у наших громадян, які перебувають у Китаї, немає".

Також секретар РНБО додав, що у разі потреби влада розглядатиме питання евакуації частини українських громадян з території Китаю.

"Але ще раз наголошую: в разі потреби. Наразі такої потреби ми не бачимо", - зазначив Данілов.

Нагадаємо, станом на ранок 28 січня кількість інфікованих коронавірусом 2019-nCoV в Китаї сягнула 5974 осіб, 132 з них померли. З урахуванням тих, у кого підозрюють коронавірус, загальна кількість інфікованих може становити 9239 осіб.

Нещодавно у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що не рекомендують евакуацію іноземних громадян у зв'язку з масовим поширенням коронавірусу.Loading...
Loading...
Loading...