live

СБУ викрила розповсюджувачів фейків про коронавірус, яких фінансувала Росія

Затриманий інтернет-агітатор Facebook-сторінка СБУ

Наразі зловмисники вже визнали свою провину та розпочали співпрацю зі слідством

Служба безпеки України викрила та припинила діяльність групи інтернет-агітаторів, які за гроші з Росії поширювали в українському сегменті Facebook фейковий контент про COVID-19. Про це повідомила пресслужба відомства.

"Двоє зловмисників виконували замовлення з Росії на публікацію неправдивої інформації про поширення коронавірусу. Їх метою було спричинення паніки, дискредитація дій влади та дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні", - йдеться в повідомленні.

В СБУ зазначили, що інтернет-агітатори отримували завдання із заборонених російських соцмереж, зокрема через закриту групу в "ВКонтакте". Винагороди за свою "роботу" зловмисники отримували з гаманців електронних платіжних систем РФ.

Наразі зловмисники вже визнали свою провину та розпочали співпрацю зі слідством.

Новини за темою: Журнал "Публічні люди" та жоден з членів його редакції не мають жодного відношення до фейкового журналу, фотографії якого оприлюднив колишній нардеп Антон Поляков

Нагадаємо, від початку поширення COVID-19 в Україні, правоохоронцями було виявлено 79 осіб, які поширювали фейки про хворобу та заблоковано понад 1000 інтернет-спільнот.

Loading...