У Києві вперше за 28 років почали вимірювати трафік на вулицях, - радник мера

Фото з відкритих джерел

Ці заходи допоможуть розвантажити Київ від заторів

В мерії Києва оголосили, що в столиці вперше за 28 років почали вимірювати трафік на вулицях та вже вирішують виявлені проблемами.

Про це повідомив радник київського міського голови Максим Бахматов, передає пресслужба відомства.

За словами Бахматова, тепер, коли вперше за 28 років почали вимірювати трафік, точно бачитимуть весь накопичений комплекс проблем і зможуть приступити до їх вирішення.

"Ці заходи допоможуть розвантажити Київ від заторів і забезпечити позитивну динаміку за індексом завантаження міста в 2020 році", – упевнений радник міського голови.

Крім того, у 2020 році в Києві планують зокрема оптимізувати роботу світлофорів та усунути "вузькі місця". Для цього хочуть створити спеціальну платформу моніторингу та оцінки, яка дозволить управляти ситуацією на вулицях.

Радник також зазначив, що міській владі вдалося звільнити смуги для громадського транспорту, через що він нібито почав їздити у 3 рази швидше.

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що у центрі Києва міська влада планує обмежити тривалість паркування та значно підвищити його вартість, а нові паркувальні майданчики не будуватимуть. 

 

 

Loading...