Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

У Києві та двох областях недостатня кількість ліжок, забезпечених киснем, - Степанов

Голова МОЗ Максим Степанов

МОЗ

Загалом в українських лікарнях перебувають 27 792 пацієнти

В Україні станом на 23 листопада в кількох областях у лікарнях відсутня достатня кількість ліжок, забезпечених киснем. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK. 

Як зазначається, в Україні загалом 53 445 ліжок, які відведені під лікування хворих на коронавірус COVID-19. При цьому в лікарнях на сьогодні перебуває 27 792 пацієнти. Тобто, заповненість ліжок - на рівні 52 відсотків. 

За словами Степанова, з цієї кількості 25 996 ліжок забезпечені киснем "або децентралізовано, або кисневими концентратами", з них 12 162 вільні. Однак, в кількох регіонах немає достатньої кількості таких ліжок. 

Новини за темою: У двох областях України COVID-ліжка заповнені на понад 70%

"Є регіони, де в нас напружена ситуація. Це Київ, Черкаська область, Харківська область, ми вважаємо, що там недостатня кількість. Але в нас є чітке розуміння в тому числі з місцевою владою щодо збільшення кількості ліжок із підведеним киснем", – додав Степанов.

Нагадаємо, раніше хворий на COVID-19 міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляв, що на власному досвіді перевірить ефективність протоколу лікування коронавірусної хвороби в Україні та роботу медичної системи.

Loading...