У Києві розпочався прийом документів у перші класи: Що потрібно знати

pixabay.com

Цього року школи Києва очікують на 31 тисячу першокласників

З 1 червня столичні школи почали прийом документів на зарахування дітей в перші класи. Про це повідомляється на сайті Департаменту освіти і науки КМДА.

Зазначається, що прийом проходить з дотриманням усіх правил карантину та санітарних норм: на свіжому повітрі або у великих приміщеннях.

"Перший етап прийому - першочергове право на зарахування за території обслуговування закладів загальної середньої освіти. Діти, які проживають на такій території, як у минулому, так і в цьому році, будуть мати гарантоване право на першочергове зарахування", - сказано у повідомленні.

Новини за темою: Жителі тимчасово окупованих територій України можуть вступити до ВНЗ без ЗНО

Також право на першочергове зарахування мають рідні сестри і брати дітей, які вже є учнями цієї школи, діти працівників та випускники дошкільного підрозділу цієї школи.

Які документи потрібно подати в школу?

  • Заяву на зарахування в перший клас;
  • Копію паспортів батьків;
  • Копію свідоцтва про народження дитини;
  • Оригінал медичної довідки;
  • У разі відсутності реєстрації місця проживання — документ, який підтверджує місце проживання.

Також багато шкіл просять приготувати додаткові документи для прийому у перший клас. Обов'язково в наявності має бути медична довідка №086/о і №063/о. Їх видає сімейний лікар або педіатр після огляду дитини та перевірки всіх необхідних вакцинацій.

Цього року школи Києва очікують на 31 тисячу першокласників.

Новини за темою: МОЗ скасувало обов'язкову обсервацію для осіб, які приїжджають на ЗНО з-за кордону

Нагадаємо, 25 травня почалася реєстрація для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Основна сесія проходитиме з 25 червня по 16 липня. 

До слова, вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО, запрошення, а також обов'язкових засобів індивідуального захисту – маски або респіратора. Детальніше про умови проведення іспиту можна дізнатися за посиланням

Loading...