live

У Києві розпочали повну дезінфекцію житлових будинків, – Кличко

Віталій Кличко

Глава КМДА розповів, як і хто проводить дезінфекцію у житлових будинках

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що у столиці розпочали повну дезінфекцію житлових будинків. Про це він повідомив під час онлайн-пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), який транслював телеканал ZIK.

Глава КМДА розповів, як і хто проводить дезінфекцію у житлових будинках.

"Керуючись порадами, які ми отримуємо від китайських лікарів, ми розпочали повну дезінфекцію житлових будинків у столиці. Нагадаю, у Києві їх близько 11,5 тисячі. 8,5 тис. перебувають у комунальній власності. Але ми пішли назустріч всім ОСББ і надали управляючим компаніям дезінфікуючі засоби та засоби захисту, костюми для двірників. На це з міського бюджету ми виділили 23 млн грн", - зазначив Кличко. 

Зокрема, за словами мера, обробку здійснюють двірники. Він наголосив, що ті отримали відповідне обладнання, засоби дезінфекції, якими обробляють сходові клітки, ліфтові кабіни, ручки дверей, сходові перила, а також дитячі та спортивні майданчики.

"Якщо у мешканців є нарікання, що у їхньому будинку не роблять дезінфекцію, треба негайно звернутися до управляючої компанії або до Департаменту житлово-комунального господарства за телефоном 1557", - додав Кличко.

Нагадаємо, кількість випадків захворювання на COVID-19 у столиці наразі становить 40, після того як минулого вечора та сьогодні вранці у ще 6 осіб підтвердили коронавірус.

Loading...