У Києві прощаються із композитором Мирославом Скориком

Завтра церемонію прощання будуть проводити у Львові

У середу, 3 червня, у столиці проходить церемонія прощання із відомим на увесь світ українським композитором Мирославом Скориком. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

Згідно з повідомленням, у Києві прощання відбувається в Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви. 

Як зазначається, завтра, 4 червня, тіло композитора буде доправлено в його рідне місто - Львів. Там попрощатися з композитором можна в Соборі Святого Юра.

Також відомо, що церемонія поховання Мирослава Скорика запланована на п'ятницю, 5 червня. Тіло великого композитора спочиватиме на Личаківському цвинтарі у Львові.

У творчому доробку геніального автора чимало камерно-інструментальних творів, кілька балетів та опера "Мойсей", міжнародну прем'єру якої профінансував Ватикан. Музика композитора звучить у понад 40 фільмах, серед яких, зокрема, картина Сергія Параджанова "Тіні забутих предків".

Однак найвідомішою композицією Мирослава Скорика є "Мелодія ля мінор ", написана до фільму "Високий перевал". Її також називають духовним гімном України. 

Нагадаємо, у понеділок, 1 червня, на 82-му році життя помер відомий український композитор Мирослав Скорик