У Києві попрощалися з Олексієм Порошенком

Олексій Порошенко Радіо Свобода

Чоловіка поховають на Звіринецькому кладовищі у Києві

У п'ятницю, 19 червня у Києві попрощалися з Олексієм Порошенком – батьком п'ятого президента України та народного депутата Петра Порошенка. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як зазначається, прощання відбулося у клубі Кабінету міністрів, а перед цим покійного відспівали у Михайлівському золотоверхому соборі.

Так, попрощатися з Олексієм Порошенком прийшли приблизно дві сотні осіб. Окрім родичів та близьких, провести в останню путь покійного прийшли політики, військові, громадські діячі. Зокрема, були присутні Олександр Турчинов, Валерій Гелетей, Юрій Луценко, Володимир Гройсман, Сергій Березенко, Тарас Березовець та інші.

У прощальному слові Петро Порошенко назвав батька не лише Героєм України за званнями, а й "справжнім лідером України".

До слова, поховають Олексія Порошенка на Звіринецькому кладовищі у Києві.

Олексій Порошенко народився в 1936 році в селі Саф’яни (нині Одеська область, тоді – Королівство Румунія). У 1959 році він випустився із Львівського сільськогосподарського інституту та здобув фах інженера-механіка механізації трудомістких процесів у сільському господарстві. Після початку війни в Придністров’ї переїхав до Києва. Олексій Порошенко за життя заробив звання успішного бізнесмена, у 2012 році журнал "Фокус" вніс його до 20 провідних аграріїв України.

Нагадаємо, у вівторок, 16 червня, перестало битися серце батька п'ятого президента України Петра Порошенка - Олексія Івановича Порошенко.Loading...