У Києві помер найстарший собака України

Пес прожив майже 20 років

Такса Нора та Лана Вєтрова Facebook-сторінка Лани Вєтрової

У Києві на 20 році життя зупинилося серце найстаршого собаки України - такси Нори. Про це повідомила у Facebook керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова.

Згідно з повідомленням, серце знаменитої на всю країну такси Нори з Києва припинило битися у понеділок, 24 лютого, о 7 годині ранку. Такса була офіційно визнана найстаршим собакою в Україні і прожила 19 років 8 місяців і 18 днів.

"Ми всі дуже переживали за Нору, періодично контактували з її хазяйкою, цікавилися, як собачка себе почуває, і вважали кожен прожитий нею день досягненням... Таке тривале життя, - це гідний приклад любові і турботи людини. Тому це досягнення також і її хазяйки - Інни Здесенко. Національний Реєстр Рекордів висловлює вдячність за тепло і любов, якими вона ділилася з Норою до останньої її хвилини", - зазначила Вєтрова.

Нагадаємо, Посольство України не дозволило українці Анастасії Зінченко взяти із собою собаку під час евакуації з міста Ухань. 

Згодом президент України Володимир Зеленський подзвонив українці Анастасії Зінченко, яка залишилася в китайському місті Ухань через неможливість вилетіти разом зі своїм собакою на кличку Міша, та пообіцяв знайти спосіб, щоб евакуювати її додому.

Loading...