У Києві поліцейський застосував силу проти активіста – після розслідування результати передадуть в ДБР

Правоохоронці посилили охорону у зв'язку з мітингами в центрі столиці 

Нацполіція

На час розслідування правоохоронця відсторонили від виконання службових обов'язків

У середу, 17 червня, один із правоохоронців під час затримання учасників протесту в Києві застосував проти активіста силу, у результаті чого працівника відсторонили, а стосовно нього було призначено службове розслідування. Про це заявив начальник поліції Києва Андрій Крищенко, повідомляє пресслужба МВС. 

Як зазначається, у середу під час проведення масових заходів у центрі столиці працівники поліції за протиправні дії затримали щонайменше 15 учасників протесту. Під час затримання один із мітингувальників використав сльозогінний газ проти поліцейського, у відповідь правоохоронець застосував фізичну силу. 

Новини за темою: Біля Офісу Зеленського затримали більше десятка осіб

У результаті було призначено службове розслідування відносно працівника поліції за фактом можливого перевищення службових повноважень. Зазначається, що результати цього розслідування будуть передані до Державного бюро розслідувань (ДБР) для надання правової оцінки діям поліцейського. 

На час проведення розслідуваня поліцейсього відсторонено від виконання службових обов'язків. 

Новини за темою: Столична поліція посилює заходи безпеки через акції на Банковій

Нагадаємо, у середу зранку приблизно три тисячі активістів з усієї країни зібралися на мирну акцію протесту. Мітингувальники виступають проти нападів на журналістів та перешкоджання діяльності ЗМІ.

Однак, під час цього сталася масова бійка між націоналістами та прихильниками партії Шарія. Зазначається, що радикали жбурляли яйця в активістів та здійснювали різні провокації.

 

Loading...