У Києві показали, як утилізують використані маски і рукавички

Утилізація використаних засобів індивідуального захисту Фото з відкритих джерел

Після спалення утворені гази проходять очищення

Контейнери з використаними засобами індивідуального захисту спалюють у Києві у спеціальній печі при 750 градусах, а рештки – при температурі 1200 градусів. Про це у своєму Facebook розповів депутат Київради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий у Facebook.   

"Спалювання використаних масок та рукавичок проводиться у два етапи. Спочатку контейнери з відходами знищують у спеціальній печі при 750 градусах. Після цього рештки – при  температурі 1200 градусів", - написав Яловий. 

За його словами, при згорянні утворюються гази, які спершу проходять через скрубер (систему очищення), і тільки потім потрапляють в атмосферу.

Депутат уточнив, що спалювати використані маски і рукавички саме таким чином важливо з двох причин: щоб вони не стали сміттєвою проблемою Києва (маски і рукавички не піддаються переробці й розкладаються близько ста років) і щоб знищити віруси та бактерії, які можуть на них залишатися і потенційно загрожувати людям. 

Новини за темою: У МОЗ пояснили, коли українці зможуть зняти маски

Раніше повідомлялося, що у Києві відкриються пункти збору використаних засобів індивідуального захисту. Їх мають встановити в магазинах торгових мереж Billa і METRO Cash & Carry Ukraine.

Loading...