У Києві незабаром можуть перейменувати одну зі станцій метрополітену

Перейменування пов'язане із вшануванням пам'яті жертв Голокосту

Активісти пропонують перейменувати одну зі станцій столичної підземки Меморіальний центр "Бабин Яр"

Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" ініціює перейменування станції Сирецько-Печерської лінії метрополітену "Дорогожичі" на станцію "Бабин Яр". Про це повідомляє пресслужба центру.

Згідно з повідомленням, на ім'я Київського міського голови Віталія Кличка вже подано звернення із  відповідною пропозицією. Відомо, що фінансування усіх витрат, пов'язаних із процесом перейменування, здійснюватиме благодійний фонд.

Як зазначається, така ініціатива пов'язана із тим, що станція метро "Дорогожичі" розташована безпосередньо на історичній території урочища Бабин Яр, де у 1941-1943 рр. відбулися масові розстріли, в яких, за даними істориків, загинуло близько 100 тисяч людей різних національностей та віросповідань – євреїв, українців, ромів, радянських військовополонених, пацієнтів психіатричної лікарні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Державне агентство України з питань кіно уклало договір з ТОВ "Солар Медіа Інтертейнмент" про надання державної підтримки на виробництво нового фільму Сергія Лозниці "Бабин Яр". З держказни виділять 49 млн 343 тис. 271,31 гривень.

Loading...