В курячих крильцях із Польщі для України знайшли сальмонелу

Freepik

Харчові продукти повинні бути вилучені з обігу протягом двох днів

В імпортованих в Україну і Данію з Польщі курячих крильцях виявили сальмонелу. Про це повідомила пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у своєму Facebook.

"Інформуємо про виявлення Salmonella (presence/25g) в курячих крильцях, що експортувалися з Польщі (виробник: Wipasz Spolka Akcyjna, Olsztyn) в Королівство Данія (трейдер\брокер: nowaco A/S, Aalborg) і в Україну (одержувач ТОВ "Агропобутсервіс", вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н, Львівська обл.).

Повідомлення отримано через систему швидкого оповіщення про харчові продукти та корми RASFF від 8 січня 2021 року", - йдеться в повідомленні, однак, згідно з рахунком-фактурою з Республіки Польща, в ТОВ В "Агропобутсервіс" спрямована заморожена куряча печінка.

Як зазначається, ці харчові продукти мають бути вилучені з обігу.

"У термін не більше двох робочих днів оператор ринку повинен письмово проінформувати компетентний орган про вжиті заходи щодо подальшого поводження з цим харчовим продуктом", - додали в Держслужбі.

Новини за темою: До 40 гривень за десяток: В Україні прогнозують подорожчання яєць у січні

Нагадаємо, минулого року уряд Молдови прийняв рішення про введення заборони на експорт птиці та яєць з України як захід щодо запобігання поширенню вірусу пташиного грипу.

Loading...