У Кривому Розі шахтарів судять за участь у підземному страйку

Комбінат відмовлявся підняти зарплату працівникам

Facebook-сторінка Михайла Волинця

Втім, судовий процес затягнеться надовго, оскільки всі 417 протестувальників будуть захищатися

У Кривому Розі розпочинаються судові засідання за позовом Криворізького залізорудного комбінату до шахтарів - учасників страйку. Інформація про розгляд провадження розміщена на сайті Жовтневого районного суду Кривого Рогу.

Зокрема, в ній йдеться про "визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії". Позивачем вказане публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат", відповідачами - десять осіб, зокрема голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти "Жовтнева" Віктор Стояновський та заступник цехового комітету ППО НПГУ шахти Валерій Гриневич.

Позицію з цього приводу Незалежної профспілки гірників України висловив у Facebook її голова Михайло Волинець.

"Цей судовий процес затягнеться на довгий час. Всі 417 протестувальників - працівників КЗРК будуть захищатися. Кожному з них ми надамо юридичну та адвокатську допомогу. Шахтарі приходитимуть на судові процеси разом із сім’ями, колегами, приєднаються небайдужі місцеві жителі, українські та світові правозахисні організації, незалежні ЗМІ", - зазначив Волинець.

Новини за темою: Шахтарі Кривого Рогу страйкують вже 20-й день. Під землею залишаються 149 осіб

Раніше повідомлялося, що підземний шахтарський страйк, що тривав 43 доби на шахті "Жовтнева" Криворізького залізорудного комбінату, завершився.

Loading...