У Криму з 23 вересня обмежать подачу води в трьох населених пунктах

У Криму обмежать подачу води в Алушті, Партеніті та Малому Маяку Фото з відкритих джерел

Таким чином в Криму намагаються уникнути повної відсутності води

У трьох населених пунктах анексованого Криму - в Алушті, Партеніті та Малому Маяку - буде обмежено подачу води з 23 вересня. Про це у Facebook повідомила так звана "голова адміністрації" Алушти Галина Огнєва.

За її словами, це необхідно для того, щоб уникнути повної відсутності води на півотрові. 

"З середи, 23 вересня ми вводимо в Алушті, Партеніті та Малому Маяку обмежувальні заходи подачі води. А саме, у нічний час з 23:00 до 05:00 в системі водопроводу буде знижений тиск. Вода, буде, але йти вона буде під низьким тиском. Це тимчасова міра, але вона допоможе заощадити й не допустити ситуації повної відсутності води", - заявила Огнєва.

Дорогие алуштинцы! Со среды, 23 сентября мы вводим в Алуште, Партените и Малом Маяке ограничительные меры подачи воды....

Опубліковано Галиною Огнёвою Пʼятниця, 18 вересня 2020 р.

Нагадаємо, нещодавно у Севастополі швидко почало міліти Чорноріченське водосховище, у зв'язку з чим так звана "влада" півострова розпочала організовувати пошук підземних джерел води. Перед цим ще два водосховища опинилися на межі висихання.

Пізніше так званий "очільник Криму" Сергій Аксьонов назвав перекриття Північно-Кримського каналу тероризмом та заявив про необхідність порушення кримінальних справ проти організаторів водної блокади Криму. 

Однак, МЗС України заявило, що водопостачання до Криму буде повністю відновлене тільки після деокупації півострова.

Loading...