У Криму влаштували дитячий військовий парад на честь 23 лютого

Колони школярів пройшли маршем по набережній Ялти

Дитячий військовий парад у Ялті Крим.Реалії

У неділю, 23 лютого, на честь відзначення російського Дня захисника Вітчизни в Ялті організували парад дитячих військово-патріотичних організацій. Про це повідомляє Крим.Реалії.
 
Як зазначається, колони школярів пройшли маршем по набережній Ялти у напрямку до головної сцени. Після чого там дітей привітали зі святом та пригостили кашею з польової кухні, яку організували працівники ялтинського МНС. Попри це простим гостях заходу дегустувати страву не давали.
 
Зокрема, учасниками заходу стали ялтинські школярі, члени військово-патріотичного руху "Юнармія" і учні кадетських класів та вихованці "Школи юних моряків".
 
Дитячий військовий парад у Ялті Крим.Реалії

 
Згодом, після урочистої ходи, учні кадетських класів продемонстрували перед сценою шоу навичок рукопашного бою і танцювальний флешмоб.
 
Дитячий військовий парад у Ялті Крим.Реалії

 
Водночас військово-патріотичний клуб "Пересвет" поблизу пам’ятника Леніну ознайомив охочих зі зброєю та історією перемог Росії – від мечів і кольчуг, до сучасних зразків озброєння.
 
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович заявив, що Верховна Рада повинна сформувати парламентську делегацію для участі у параді 9 травня з нагоди 75-річчя перемоги у Москві.
Loading...