У Криму вчинили наругу над могилами кримських татар, - адвокат

Фото з відкритих джерел

У правоохоронних органах назвали цей інцидент "внутрішньородинним розглядом"

У селі Владиславівка Нижньогірського району Криму осквернили могили кримьских татар. Про це заявила адвокат Еміне Авамілєва з посиланням на місцевих жителів, повідомляють Крим.Реалії

Як зазначається, місцеві жителі виявили на мусульманському кладовищі повалені надгробні камені та розбиті могили своїх родичів. 

Адвокат наголосила, що кримські татари вже зверталися до правоохоронних органів, однак там вважають це "внутрішньородинним розглядом".

"16 травня родичі на мусульманському кладовищі виявили повалені надгробні камені. Це приблизно 5-6 надгробних каменів. Коли вони звернулися до правоохоронних органів, там визнали, що це внутрішньородинний розгляд. Стосовно один одного якась неприязнь, навіть нібито врожі стосунки, і що це ніяке не розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Вони просто спробували звести цю справу нанівець", – зазначила адвокат.

Новини за темою: В окупованому Криму утримують більш ніж півсотні кримських мусульман

Крім цього, Авамілєва не виключила, що такий вчинок міг бути актом провокації, адже повалені надгробні камені були виявлені напередодні річниці геноциду кримськотатарського народу.

"Які б внутрішні сімейні справи не відбувалися, у кримських татар не заведено так розбиратися між собою, тим більше поглумитися над похованнями. Такого в історії кримських татар, в історичних хроніках немає. Це не заведено у нас, у мусульман, таким чином цинічно, вандальним способом поглумитися над похованнями", – пояснила Еміне Авамілєва.

Новини за темою: Історія повторюється: Мамедов нагадав про переслідування Росією кримських татар

Водночас офіційної інформації з боку російської поліції в Криму немає. Підтвердження інформації з інших джерел також не було. 

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці викрили та затримали двох зловмисників, які пошкодили 14 могил у Харківській області та викрали металеві опори. Loading...