live

У Криму різко зросла кількість заражених коронавірусом

Shutterstock

Всі хворі повернулися з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу

В анексованому Криму підтверджено шість нових випадків зараження коронавірусною інфекцією, повідомляє “Радіо Свобода”, з посиланням на так званого главу Криму Сергія Аксьонова.

За його інформацією, встановлено, що всі хворі - мешканці півострова, які повернулися з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу.

“При цьому 4 хворих - члени однієї сім'ї, яка перебувала в туристичному круїзі в ОАЕ, а також здійснювала подорож на круїзному лайнері. Ще 2 випадки теж привізні, на територію республіки хворі прибули після відвідання Литви і Бельгії”, - сказав Аксьонов.

Він зазначив, всі діагнози у підозрюваних були підтверджені лабораторно. Кримчани госпіталізовані в інфекційні відділення лікарень півострова і знаходяться в окремих боксах.

“У 4 інфікованих спостерігається безсимптомний перебіг захворювання, яке виявлено лабораторно. У двох хворих - стан середнього ступеня тяжкості. Пацієнти отримують необхідне лікування відповідно до чинного протоколу Міністерства охорони здоров'я”, - додав він.

За його інформацією, визначено коло контактних осіб, з числа близьких контактів - госпіталізовані в інфекційні відділення, особи з числа віддалених контактів - знаходяться під медичним наглядом за місцем проживання на ізоляції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, глава так званої "адміністрації Криму" Сергій Аксьонов побоюється, що коронавірус може проникнути на півострів через Кримський міст.

Проте пізніше він повідомив про перший випадок зараження коронавірусом COVID-19 на території півострова.

 

Loading...