live

У Криму російські провайдери заблокували доступ до 20 українських ресурсів

Фото з відкритих джерел

Також у 9 населених пунктах заблокували доступ до 2 соціальних мереж

На території анексованого Криму 10 провайдерів у 9 населених пунктах повністю заблокували доступ до 20 українських інформаційних сайтів і 2 соціальних мереж. Про це свідчать результати моніторингу "Кримської правозахисної групи".

Так, згідно з результатами моніторингу, станом на кінець березня в анексованому Криму доступ був заблокований до щонайменше 25 сайтів, які вільно функціонують на підконтрольній Україні території.

Зокрема, наразі в Криму недоступні сайти "Українська правда", "Укрінформ", "Лівий берег", "РБК-Україна", "Зеркало Недели", "Цензор.нет", QHA, "След.нет", UAinfo, "5 канал", "Радіо Хаят", "Фокус", "Главком", "Центр журналістських розслідувань", "ТонеТо", "Депо", "Стрічка", "Апостроф", "Главное" та Blackseanews.

Крім цього, було заблоковано доступ до соціальних мереж LinkedIn і Telegram, а також до сайтів Меджлісу кримськотатарського народу, Свідків Єгови та "Хізб ут-Тахрір".

Водночас у п'яти провайдерів з 10 недоступний сайт ГО "Кримська солідарність". Тоді як сайт кримськотатарського телеканалу АТR блокують три провайдери, а сайт "Інформаційного спротиву" - два провайдери з усіх перевірених.

Нагадаємо, наприкінці лютого цього року президент України Володимир Зеленський на форумі Age of Crimea ("Час Криму") запевнив, що кримськотатарський канал ATR продовжить своє мовлення

Loading...