У Криму обміліло Чорноріченське водосховище: "Влада" півострова шукає воду

Чорноріченське водосховище Крим.Реалії

Повністю пересохли річки Бага, Арманка, Узунджа і дрібні притоки річки Чорної

У Севастополі швидко почало міліти Чорноріченське водосховище, у зв'язку з чим так звана влада півострова розпочала організовувати пошук підземних джерел води. Про це повідомляє Крим.Реалії

Як зазначається, за останні півтора місяця у Байдарській долині, де розташоване основне джерело водопостачання Севастополя, значно зменшилася площа водного дзеркала. У результаті там оголилися острівці, а вода відступила від дамби приблизно на сто метрів. Крім цього, повністю пересохли річки Бага, Арманка, Узунджа і дрібні притоки річки Чорної.

За словами жителів села Павлівка, яке розташоване неподалік, водосховище так сильно не міліло протягом останніх десятків років. 

Чорноріченське водосховище Крим.Реалії

У зв'язку з цим окупаційна влада Севастополя 24 липня повідомила, що департамент міського господарства організовує пошук підземних джерел води, щоб забезпечити населення питною водою.

Чорноріченське водосховище Крим.Реалії

Новини за темою: Україна не зобов'язана постачати воду російським солдатам в Криму, - Кулеба

Зауважимо, раніше голова російського "уряду" Севастополя Михайло Развожаєв зазначав, що в Чорноріченському водосховищі за останній рік запас води знизився майже вдвічі. У разі критичної ситуації місто може перейти на подачу води за графіком.

Чорноріченське водосховище Крим.Реалії

Нагадаємо, нещодавно у  "Слузі народу" озвучили позицію президента України Володимира Зеленського щодо подачі води в анексований Крим з материкової України. За попередньою інформацією, глава держави висловився проти.

Loading...