У Криму два водосховища опинилися на межі висихання

Водосховище у Криму Фото з відкритих джерел

Одне з водосховищ перетворилось на струмок. Старожили вже давно такого не пам'ятають

В окупованому Криму слідом за верхів'ями висохла серединна частина Білогірського водосховища, а сусіднє Тайганське водосховище може пересохнути вже восени. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на активіста руху "Вільний Крим" Решада Меметова.

Зазначається, що стан Білогірського водосховища у Криму в липні значно погіршився – слідом за висиханням верхньої водойми в травні цього року, зараз повністю пересохла і серединна частина водосховища, від якого залишилася лише мала частина, яка межує з греблею.

При цьому ріка Біюк-Карасу, яка живить Білогірське водосховище, перетворилася у струмок.

За інформацією місцевих жителів, такого низького рівня води в цю пору року на їхній пам'яті ще не спостерігалося.

Активіст Решад Меметов зазначив, що ситуація дуже тривожна, оскільки водосховище на межі висихання, а це значить, що знищуються флора і фауна водойми, які формувалися десятиліттями.

За його словами, цього тижня силовики проклали водогін із Тайганського водосховища на Сімферополь.

"Тобто, заберуть останні залишки води на потреби кримської столиці. Тож восени маємо всі шанси вперше в історії побачити пересохлими як Білогірське, так і сусіднє Тайганське водосховище".

Новини за темою: Україна не зобов'язана постачати воду російським солдатам в Криму, - Кулеба

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявляв, що сьогодні в Криму немає проблем з водою для населення півострова, її достатньо для того, щоб люди нею користувалися.Loading...