У конфлікті на Донбасі немає переможців, є тільки жертви, - Новгородцев

Сева Новгородцев Фото з відкритих джерел

"Окопний конфлікт" в Україні триває вже не перший рік. І в ньому немає переможців, є тільки жертви. Про це на форумі "Люди миру" заявив британський журналіст і радіоведучий, співробітник російської служби BBC Сева Новгородцев, повідомляє "112 Україна".

"Це конфлікт на виснаження, він марний. Збройний конфлікт вже призвів до загибелі тисяч жителів, до руйнувань цивільної інфраструктури, до величезного потоку біженців. Я беру участь у міжнародному медійному проєкті "Люди" як громадянин Великобританії, майже вже з 40-річним стажем. Ми намагаємося якомога більш об'єктивно відображати різні точки зору на те, що відбувається в різних країнах світу. Ми бачимо, відчуваємо біль України на сході країни, де є незагоєна багаторічна рана. У зоні бойових дій живуть люди, яким ми хочемо надати слово і створити міжнародний форум миру. Це форум громадян, а не політиків. Ми запросили на форум людей з інших областей країни, ветеранів АТО, представників місії ОБСЄ, Міжнародного Червоного Хреста, системи ООН в Україні. Головні герої форуму - це мирні жителі, і давайте прислухаємося до їх голосу", - закликав він.

Як повідомляли, 21 вересня у Свято-Успенській Святогірській лаврі в Донецькій області розпочався Форум "Люди миру". Організаторами форуму є жителі Донбасу та інших регіонів України, які відгукнулися на звернення Української Православної Церкви. Ідея форуму полягає в тому, щоб включити в переговорний процес щодо Донбасу звичайних людей, безпосередньо постраждалих від війни на сході України.

Як зазначив митрополит Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий справами Української Православної Церкви, Форум "Люди миру" повинен показати усім "сильним світу цього", як прості українці, що живуть у прифронтовій зоні, хочуть миру.Loading...