"У КМУ не подумали з іміджевої точки зору": У "Слузі народу" пояснили, чому кошти для онкохворих скерували на дороги

Олексій Жмеренецький Скріншот із відео

Це непорозуміння, каже Олексій Жмеренецький

У "Слузі народу" пояснили, чому кошти з програми для онкологічних хворих скерували на ремонт доріг: так відбулося тому, що за цими статтями не були подані бюджетні запити.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK повідомив народний депутат від "Слуги народу" Олексій Жмеренецький.

Парламентар, коментуючи інформацію про те, що уряд перенаправив 61,5 млн грн з проєкту "Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні" на ремонт доріг у Львівській області, зазначив, що сьогодні у партійному чаті увесь день навколо "цього непорозуміння" ведуться дебати.

"Зараз – кінець бюджетного року, зараз ідуть перекидки між різними статтями. Є певні невикористані кошти. Вони направляються на ті потреби, на які були подані проєкти і які можуть бути засвоєні. Проблема у тому відбулася, що за цими статтями не були подані відповідні бюджетні запити. Тому гроші не були використані. Вони не могли б бути використані. Тобто це не те, що їх забрали, а центр їх просив і не отримав. Мова йде про те, що просто вони не подали ці запити, гроші були просто переведені, розподілені у будь-якому разі на інші статті", – сказав Олексій Жмеренецький.

Новини за темою: МОЗ: Україна займає друге місце в Європі за темпами поширення онкологічних захворювань

Парламентар продовжив: "Єдина проблема була – те, що не подумали з іміджевої точки зору у Кабміні, що можна було їх розподілити на медичні потреби. Контраст між онко- і дорогами – дуже великий, але ці кошти так чи інакше були б розподілені між іншими статтями".

Як повідомляли, Кабінет міністрів України перенаправив 61,5 млн грн з проєкту "Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні" на ремонт доріг у Львівській області.

Нагадаємо, у НСЗУ перелічили безкоштовні медпослуги, які можна отримати при лікуванні онкозахворювання.Loading...