У КМДА пояснили, як киянам достроково відключити опалення, щоб не переплачувати

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

Це можна зробити, якщо не менш як 75% мешканців будинку підтримають це рішення

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв розповів, що кияни можуть вже зараз достроково припинити опалювальний сезон, піднявши це питання на загальнобудинкових зборах.

Про це повідомили в КМДА.

"Рішення повинні підтримати не менш як 75% мешканців, а протокол зборів необхідно направити до теплопостачальної організації – КП "Київтеплоенерго", ТОВ "Євро-Реконструкція" або іншої", - зазначив він.

За його словами, якщо одразу на збори не вдалося зібрати всіх мешканців, то можна прийняти рішення шляхом письмового анкетування і також оформити протокол. 

При цьому заступник голови КМДА заявив, що чинне законодавство дає широкі можливості мешканцям багатоквартирних будинків для прийняття колективних рішень і "місцева влада завжди йтиме назустріч людям у їх прагненні ефективно управляти будинком та економити енергоресурси".

Новини за темою: У "Київтеплоенерго" відповіли киянці, яка отримала платіжку за опалення з космічною сумою

"Найголовніше – дійти консенсусу з більшістю сусідів. Якщо люди вважають, що готові відключити опалення і не сплачувати зайвого, ми таку можливість даємо. Ініціативна група у складі не менш як трьох осіб має ініціювати та провести збори. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менше 75% мешканців (рахується за площею квартир)", - додав він.

Водночас Петро Пантелеєв зауважив, що "Київтеплоенерго" також прагне економити ресурси і поступово здійснює термомодернізацію мереж та обладнання, аби не підвищувати тарифи для споживачів.

Як повідомлялося раніше, оператор ГТС припустив, що газ у Києві можуть відключити.

Новини за темою: У "Київтеплоенерго" пояснили, чому суми у платіжках за опалення за січень збільшилися

Також зазначалося, що СБУ викрила запорізьких чиновників, які привласнювали кошти, виділені на заміну систем опалення в будинках.

Loading...