У Хмельницькій області через спалах коронавірусу на карантин закрився завод "Мотор Січ"

Мотор Січ

Зараження коронавірусом підтвердилося у 65 співробітників заводу

У Хмельницькій області через спалах коронавірусної хвороби COVID-19 машинобудівне підприємство "Мотор Січ" припинило роботу. На цей момент зараження підтвердилося у 65 співробітників заводу. Про це повідомила заступник голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька, передає "Суспільне".

За її словами, рішення тимчасово припинити роботу прийняло керівництво заводу, щоб продезінфікувати приміщення підприємства і не допустити подальшого поширення інфекції.

"Щодня зростає кількість підтверджених випадків серед працівників заводу. На заводі працює 1361 людина, поки COVID-19 підтверджено у 65 працівників. Щоб здійснити необхідні заходи підприємство перебуватиме на карантині мінімум 14 днів", - заявила Ситницька.

Відмітимо, у зв'язку зі спалахом на заводі ПАТ "Мотор Січ", виявленим 19 серпня, третина робітників пішла на лікарняний. За даними оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Волочиської РДА, працівники заводу їздили на екскурсію в Закарпаття, після чого в однієї з туристок діагностували коронавірус.

Новини за темою: Директор "Укроборонпрому" про плани щодо ДП "Антонов", танку "Оплот" і про "Мотор Січ"

Нагадаємо, станом на ранок 28 серпня з початку пандемії в Україні зареєстрували 114 497 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Протягом останньої доби в країні був встановлений новий антирекорд - 2438 нових випадків заражень.Loading...